mecenasi akademii

wsparli akademię

Akademia Mistrzów Smaku by Belvedere stanowi autorski projekt CSR. Niezwykle ważne w kontekście jej działalności oraz dalszego rozwoju jest aktywne jej wspieranie przez osoby i podmioty, które podzielają naszą ideę szeroko pojętego wsparcia rozwoju młodzieży aspirującej do uzyskania kwalifikacji samodzielnego Szefa Kuchni. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za okazane wsparcie naszej działalności, każdej firmie i instytucji, która wspiera naszą działalność finansowo oraz rzeczowo, a także każdej osobie, która bezinteresownie zaangażowała się w tworzenie programu akademickiego.

sponsor

Chefs Culinar

Doskonałe zaopatrzenie i najlepsza obsługa branży gastronomicznej.

Chefs Culinar jest firmą o niemieckich korzeniach, która działa na rynku gastronomicznym od blisko 100 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i koncentracji wyłącznie na food serwisie doskonale rozumie branżę i potrafi odpowiedzieć na jej potrzeby. Chefs Culinar wyróżnia kompleksowa obsługa – poza hurtową sprzedażą żywności oferuje także szeroki wachlarz usług doradztwa oraz wsparcia w codziennym prowadzeniu biznesu. 
Co wyróżnia Chefs Culinar? Szeroki i dostępny w skali całego kraju asortyment, najnowocześniejsze technologie magazynowania, świetnie zorganizowana i przyjazna środowisku logistyka oraz najwyższa jakość obsługi. 

Asortyment obejmuje pełen przekrój produktów dla gastronomii: od tłuszczów, nabiału, przypraw…, przez świeże mięsa, ryby, warzywa i owoce, proste w przygotowaniu dania convenience, aż po napoje bezalkoholowe i najlepsze wina. Produktom spożywczym towarzyszy szeroka oferta wyposażenia dla gastronomii: zastawa stołowa, akcesoria kuchenne, czy specjalistyczne środki czystości wykorzystywane w każdej kuchni.

Zespół w Polsce liczy na dzień dzisiejszy ponad 400 osób. Są wśród nich doradcy kulinarni, doradcy klienta, konsultanci telefoniczni, kupcy, logistycy… Każda z tych osób to doświadczony profesjonalista, który każdego dnia dba o to, aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

Chefs Culinar nieustannie inwestuje w nowoczesne technologie magazynowania i świetnie zorganizowaną, przyjazną środowisku logistykę. W 2021 roku w Wiskitkach koło Warszawy spółka otworzyła najnowocześniejsze centrum dystrybucyjne dla gastronomii, które stanowi serce całej organizacji. W Wiskitkach działa również Chefs Atelier – wyjątkowa akademia, stworzona specjalnie z myślą o klientach firmy. To miejsce, w którym doświadczeni doradcy kulinarni – szefowie kuchni dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, gdzie prowadzone są ciekawe i inspirujące warsztaty i szkolenia produktowe, a także te dotyczące praktycznego prowadzeniu biznesu.

Dowiedz się więcej, odwiedź stronę Chefs Culinar!

Akademia Mistrzów Smaku

by Belvedere

Organizator

Belvedere Gourmet Group
Belvedere-Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o.
ul. Agrykola 1, 00-460 Warszawa

Skontaktuj się:

Kierownik Projektu:

Anna Paprocka
+48  661 996 221
akademia@belvedere.com.pl