założyciel akademi mistrzów smaku

belvedere gourmet group

Belvedere Gourmet Group to firma o 30-letniej historii,
doskonale znana na rynku usług gastronomicznych na poziomie PREMIUM, będąca w czołówce najznamienitszych polskich restauracji i liderem rynku cateringowego i
eventowego

Jest to  najlepsze miejsce, aby zobaczyć od środka świat topowej gastronomii. Belvedere może przekazać uczniom swoje doświadczenie, nauczyć najlepszych standardów, pokazać dbałość o jakość w każdym nawet najmniejszym elemencie, składającym się na widowiskowy efekt finalny.

_MG_3689
belvedere gourmet group

Portfolio Marki

W portfolio firmy znajdują się marki takie jak:
Restauracja Belvedere, Belvedere Catering by Design oraz Mój Prywatny Kucharz.

Restauracja Belvedere
łazienki Królewskie
Belvedere Catering
by design
Prywatny Kucharz
Catering dietetyczny
belvedere gourmet group

Restauracja Belvedere

Restauracja Belvedere zlokalizowana w Łazienkach Królewskich serwuje gościom doświadczenie sztuki kulinarnej fine dining. Najsłynniejszy przewodnik kulinarny na świecie – Michelin Guide niezmienne wyróżnia restaurację trzema kompletami czerwonych sztućców, podkreślając wyjątkową atmosferę, wystrój oraz najwyższy poziom obsługi.

Za filozofię kuchni, kartę dań inspirowaną polską historią i menu degustacyjne odpowiada szef Tomasz Łagowski.

Tomasz Łagowski

Szef Kuchnii

David Gaborioud

Szef Kreatywny Belvedere Catering By Design

belvedere gourmet group

Belvedere
Catering

Belvedere Catering by Design wyznacza standardy na rynku usług cateringowych w Polsce, podążając na bieżąco za światowymi trendami w gastronomii i zapewniając najwyższej jakości oprawę cateringową najważniejszym wydarzeniom w kraju.

Jest to pierwszy wybór klientów poszukujących firmy do obsługi niecodziennych, przygotowywanych na specjalną okazję eventów nawet do kilku tysięcy osób. Rocznie obsługuje ona ponad 700 imprez ze 160 tysiącami Gości na terenie całego  kraju,  w  tym najważniejsze wydarzenia na najwyższym szczeblu państwowym,  prestiżowe gale i bale, kongresy i konferencje, a także jubileusze i wesela.

Za kreacje kulinarne łączące międzynarodowe trendy z polską, autentyczną kuchnią w nowatorskiej odsłonie odpowiedzialny jest szef kreatywny David Gaboriaud.

Na przestrzeni lat Belvedere obsługiwało największe i najbardziej prestiżowe wydarzenia w wyjątkowych miejscach na terenie całej Polski. Na swoim koncie firma ma zaaranżowanie oprawy cateringowej dla tak prestiżowych eventów jak: Szczyt NATO 2016, Charytatywny Bal Dziennikarzy, Bal Fundacji TVN „Nie jesteś sam”, Dni Konia Arabskiego w Janowie Podlaskim, Kryształowe Zwierciadła, Airshow 2018.

Gośćmi Belvedere były najważniejsze głowy państw, dyplomaci oraz znamienite osobowości ze świata kultury, sztuki i biznesu, takie jak między innymi: Królowa Wielkiej Brytanii Elżbieta II, JCW Akihito, Cesarza Japonii oraz JCW Cesarzowej Michiko, prezydent Francji Francois Holland, prezydent USA Barack Obama, premier Włoch Silvio Berlusconi, król Holandii, czy zespół Rolling Stones.

 

belvedere gourmet group

Prywatny Kucharz

Prywatny Kucharz to uznawany za najlepszy na rynku catering dietetyczny, tworzony przez pasjonatów zdrowego żywienia. Zespół Mojego Prywatnego Kucharza składa się z kucharzy, dietetyków i restauratorów, którzy swoje doświadczenie zdobywali na rynku cateringowym m.in. w Hiszpanii i w Niemczech.

Priorytetem obranym przez markę jest zapewnianie posiłków inspirowanych kuchniami z całego świata na poziomie restauracyjnym, składających się z najwyższej jakości składników pochodzących wyłącznie z ekologicznych upraw. Przez klientów ceniony za profesjonalne, eksperckie doradztwo,  aromat i smak potraw.

Maciej Siąkowski

Szef Kreatywny
Prywatny Kucharz by Belvedere