zasady rekrutacji

Rekrutacja do Akademii Mistrzów Smaku by Belvedere

Akademia Mistrzów Smaku to unikalny program edukacyjny skierowany do utalentowanej młodzieży zainteresowanej gastronomią. Ta roczna akademia daje możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczeń poprzez uczestnictwo w warsztatach kulinarnych prowadzonych przez wybitnych kucharzy.

Każdy rok akademicki obejmuje 15 całodniowych warsztatów, w tym jeden warsztat dwudniowy i dodatkowy warsztat online. Warsztaty składają się z części praktycznej (6 godzin) oraz wykładu z ekspertem (2 godziny)​

Wiktoria Koziatek

Zwyciężczyni I Edycji Akademii Mistrzów Smaku by Belvedere

Jak zgłosić się do Akademii?

Corocznie okres rekrutacji odbywa się w miesiącach maj-lipiec, dokładne daty zakończenia terminów zgłoszeń podajemy do informacji w dniu utwarcia rekrutacji. 

Do programu mogą zgłosić się szkoły o profilu gastronomicznym. Zgłoszenia przyjmujemy od dyrektorów szkoły, bądź jej nauczycieli. Jeśli jesteś uczniem i słyszałeś o nas przekaż formularz zgłoszeniowy radzie pedagogicznej.

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, uzupełniając wszystkie dane i odpowiadając szczegółowo na pytania.

Formularz wyślij mailem na adres: akademia@belvedere.com.pl

Wysłałeś już zgłoszenie?

Poczekaj na rozpatrzenie formularza o decyzji pozytywnej, bądź negatywnej, poinformujemy Cię mailowo w przeciągu kilku dni od daty przesłania formularza zgłoszeniowego.

W przypadku decyzji pozytywnej, Twoja szkoła staje się szkołą partnerską Akademii, a droga mailową dostaniesz dalsze instrukcje postępowania. Każda zakwalifikowana szkoła ma prawo przedstawić 5-ciu kandydatów wytypowanych po preeliminacjach szkolnych.